Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POKRYWKI GN Z POLIWĘGLANU

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz różnorodne pokrywy GN od renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdują się produkty od APS, Cambro, Hendi, Red Fox, Stalgast i Sunnex, co gwarantuje wysoką jakość i wybór dla każdego klienta.

Oferowane przez nas modele pokryw GN są dostępne w różnych rozmiarach, takich jak 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6 i 1/9. Dzięki temu możesz łatwo znaleźć odpowiedni rozmiar dla Twoich potrzeb przechowywania żywności. Bez względu na to, czy potrzebujesz większej pojemności czy mniejszego rozmiaru, mamy pokrywki gn z poliwęglanu dla Ciebie!

Kolorystyka towarów również jest zróżnicowana. Oferujemy produkty w kolorze przezroczystym lub czarnym, co pozwala na dopasowanie do Twoich preferencji wizualnych. Nasze produkty GN są dostępne w różnych wariantach, takich jak wariant rolltop, płaski, z wytłoczonym uchwytem i otworem na łyżkę, oraz uchylna FlipLid z otworem na łyżkę. Dzięki temu masz możliwość wyboru pokrywki, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów - z poliwęglanu, co zapewnia im wysoką odporność na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Możesz je stosować w szerokim zakresie temperatur, od -100°C do 100°C, co czyni je wszechstronnymi w różnych warunkach przechowywania. Dodatkowo, wzmocnione krawędzie gwarantują wytrzymałość i trwałość.

Wszechstronne pokrywy poliwęglanowe

Produkty są idealne do używania w ladach chłodniczych i ekspozycyjnych, co daje Ci większą elastyczność w przechowywaniu i prezentacji żywności. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że niektóre modele nie nadają się do stosowania w piecach konwekcyjno-parowych, bemarach i niektórych innych specyficznych warunkach. Przed użyciem zawsze zapoznaj się z instrukcjami obsługi.

Pokrywki są łatwe w utrzymaniu czystości. Można je myć w zmywarce, co jest wygodne i oszczędza czas. Znaczna część wykonana jest z materiału nie absorbującego zapachów oraz smaków. To oznacza, że możesz przechowywać różne rodzaje żywności bez obawy o przenikanie zapachów i smaków między nimi.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz szeroki wybór pokrywek od renomowanych producentów. Dzięki różnym rozmiarom, kolorom i wariantom, będziesz miał możliwość znalezienia idealnego produktu, który spełni Twoje potrzeby przechowywania żywności w profesjonalnej kuchni, restauracji, cateringu lub nawet w domu.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji