Aktywne filtry

Cena

  • 33,00 zł - 32 739,00 zł

    -

Filtr producentów

Pojemność (l)

Wymiary (mm)

Średnica (mm)

Długość (mm)

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Wewnętrzna wysokość (mm)

Wymiary zewnętrzne

Wymiary:

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

DOWÓZ ŻYWNOŚCI

Termosy, termoporty i pojemniki termoizolacyjne do transportu żywności

Poznaj nasze termosy, pojemniki termoizolacyne i termoporty:

         Termosy grzewcze na gastropojemniki GN

         Pojemniki termoizolacyjne do transportowania lodu

         Wyposażone w prowadnice piekarnicze pojemniki termoizolacyjne

         Termoporty i termosy do transportu płynów

Zapraszamy do poznania kategorii akcesoriów i sprzętów do transportowania ciepłej i zimnej żywności. Znajdziesz tu pojemniki termoizolacyjne do transportowania lodu, ale również te o przeznaczeniu piekarniczym. Te ostatnie wyposażono w praktyczne prowadnice. Przewożenie gorących i zimnych napojów zapewnią Ci termoporty i termosy do transportu płynów. W naszej ofercie znajdziesz też termosy grzewcze na gastropojemniki GN. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować… i dokonaj najlepszych z punktu widzenia Twojej firmy i jej klientów zakupów. 

Termos grzewczy 

Termosy grzewcze są przystosowane do umieszczenia w nich gastropojemników GN. Dzięki możliwości zasilania z sieci elektrycznej istnieje w nich przydatna funkcja podgrzewania. Co więcej, wskazują gdy odpowiednia temperatura została osiągnięta. Z pomocą izolacyjnej pianki poliuretanowej o odpowiedniej grubości są w stanie dłużej utrzymać temperaturę w swoim wnętrzu. Dzieje się tak nawet bez włączonego zasilania. Temperatura powyżej 65 stopni Celsjusza może być w ten sposób utrzymana przez nawet ponad 5 godzin.

Pojemnik termoizolacyjny do transportu lodu

Pojemniki termoizolacyjne do lodu można podzielić na mniejsze i większe. Pierwsze z nich są przeznaczone do utrzymywania temperatury niewielkich ilości tego dodatku – dwóch, trzech albo pięciu litrów. Mały rozmiar pojemnika pozwala postawić go nawet na stole. Druga kategoria pojemników mieści ponad sto litrów lodu. Dla łatwiejszego transportu umieszczone są na kółkach. Pozwalają przechowywać lód nawet przez kilka dni – również w gorących i wilgotnych warunkach.

Piekarniczy pojemnik termoizolacyjny z prowadnicami

Najmniejsze termosy piekarnicze są w stanie pomieścić „zaledwie” 80 litrów i nie posiadają prowadnic. Podobnie jest w przypadku niektórych pojemników o pojemności 155 litrów. W ofercie posiadamy jednak piekarnicze pojemniki termoizolacyjne o pojemności 126 litrów, które są wyposażone w zintegrowane prowadnice. Ich ilość może wynosić 6 lub 9. Inną opcją są prowadnice regulowane, których rozstaw można dopasować do swoich preferencji. Sprzęty tego typu również oferujemy w naszym sklepie.

Termoport i termos do płynów

Termosy i termoporty do płynów są w stanie zapewnić bezpieczny transport gorących i zimnych napojów. Sprawdzą się szczególnie wtedy, gdy w docelowym miejscu nie masz już możliwości schłodzenia ani podgrzania ich zawartości. Sprzęty te możesz nabyć w pojemnościach od zaledwie 5 do 45 litrów. Dzięki swojej budowie są niezwykle łatwe nie tylko w transporcie, ale również w magazynowaniu.

Aktywne filtry

Dostępność: 1 tydzień
Producent: Cambro
Kod produktu: 350LCD/401

CAMBRO termos na płyny 12,7l

Cena podstawowa 1 135,29 zł Cena 930,94 zł
Netto 756,86 zł bez VAT
  • -18%
  • -18%
Pokazano 1-12 z 147 pozycji