Aktywne filtry

Cena

  • 1 749,00 zł - 57 403,00 zł

    -

Filtr producentów

Pojemność (kg)

Pojemność (l)

Moc (kW)

Wymiary (mm)

Wymiary:

Szerokość (mm)

Głębokość (mm)

Wysokość (mm)

Zasilanie (V)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

MIESIARKI PLANETARNE

Miesiarki do ubijania piany oraz do mieszania ciast

Łatwe mieszanie ciast i ubijanie piany z pomocą miesiarek planetarnych:

  • Przeznaczone do lekkich i ciężkich ciast oraz ubijania piany
  • Najważniejsze elementy wykonane ze stali nierdzewnej
  • O różnych pojemnościach dzieży
  • Z końcówkami do ubijania piany oraz mieszania i zagniatania

Mieszanie i zagniatanie ciast oraz ubijanie piany nie należy do najprostszych czynności. Wymaga odpowiednich umiejętności oraz czasu. By uprościć i ułatwić ten proces powstały specjalnie dedykowane do tego celu miesiarki planetarne. W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć wybór najlepszych urządzeń z tej grupy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą miesiarek planetarnych oraz do zakupów.

Funkcje miesiarek planetarnych

Miesiarki planetarne mogą być przeznaczone do lekkich i ciężkich ciast oraz do ubijania piany. Urządzenia cechują się nowoczesnymi konstrukcjami wykonanymi w dużej mierze z aluminium. Części mające bezpośredni kontakt z żywnością wykonane są ze stali nierdzewnej. Materiał ten wybrano ze względu na połączenie jego dużej wytrzymałości oraz dlatego, że nie poddaje się korozji. Ruchoma kolumna miesiarki planetarnej pozwala w łatwy sposób wyjąć końcówki z mieszanego lub ubijanego produktu żywnościowego.

Dzieża w miesiarce planetarnej

Od wielkości dzieży miesiarki planetarnej w dużej mierze zależeć będzie wydajność urządzenia. Misy te mogą mieć pojemność od zaledwie pięciu do nawet stu litrów. Na pojemność tego naczynia bezpośrednio wpływa zarówno jej średnica, jak i wysokość. Dzieża wyposażona jest w osłonę, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo obsługującemu miesiarkę pracownikowi. Otwór w dzieży znacząco ułatwia dodawanie składników w trakcie procesu mieszania. Łatwe wyjmowanie dzieży po zakończeniu pracy ułatwia jej późniejsze umycie.

Zestawy końcówek w miesiarkach planetarnych

W zależności od głównych zastosowań urządzenia, miesiarka planetarna może być już na starcie wyposażona w odpowiedni zestaw końcówek. Końcówki te mogą służyć odpowiednio do mieszania lub zagniatania lekkiego lub ciężkiego ciasta albo do ubijania piany. Obróbka różnych produktów żywnościowych wymaga różnej prędkości pracy końcówek. Pomaga w tym szeroki zakres płynnej regulacji obrotów urządzenia. Niektóre miesiarki posiadają dodatkową funkcjonalność i mogą pełnić rolę wilka do mięsa.

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Stalgast
Kod produktu: 782050

Miesiarka planetarna 5 l 782050

Cena podstawowa 2 212,77 zł Cena 1 880,85 zł
Netto 1 529,15 zł bez VAT
  • -15%
  • -15%
Pokazano 1-12 z 30 pozycji