Aktywne filtry

Cena

  • 2 799,00 zł - 22 796,00 zł

    -

Filtr producentów

Wysokość wylewki (mm)

Napięcie (V)

Waga (kg)

Wymiary (mm)

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

AUTOMATYCZNE

Ekspresy automatyczne

Automatyczne ekspresy do kawy

Poznaj automatyczne ekspresy do kawy, które znajdują się w naszej ofercie:

  • Espresso, lungo, cappuccino, latte, gorące mleko... a to nie wszystkie opcje, które daje Ci ekspres automatyczny
  • Możliwość automatycznego sterowania parametrami przyrządzanej kawy
  • Wyjątkowo intuicyjne urządzenia dla tych, którzy chcą uzyskać pyszną kawę bez analizowania skomplikowanego procesu jej przygotowania
  • Możliwość korzystania z kawy mielonej lub różnego stopnia mielenia ziaren za pomocą ekspresu do kawy

Automatyczne ekspresy do kawy są jednymi z podstawowych narzędzi pracy praktycznie w każdej kawiarni, restauracji czy hotelu, ale sprawdzą się i w innych lokalach gastronomicznych. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór automatycznych urządzeń tego typu, dzięki którym Twoi klienci wypiją doskonałe kawy - zarówno te mleczne, jak i bezmleczne.

Jaki ekspres do kawy wybrać?

Wpływ na Twój wybór powinno mieć w tym przypadku to, jakie będą główne funkcje ekspresu do kawy w Twoim lokalu gastronomicznym. Automatyczny ekspres do kawy daje Ci przede wszystkim wygodę i szybkość obsługi. Jeśli Twoi klienci lubią kawy mleczne, będzie to doskonały wybór do Twojego lokalu, ponieważ wiele z tych urządzeń daje możliwość przygotowania kaw mlecznych za pomocą naciśnięcia zaledwie jednego przycisku. Obsługa tych urządzeń nie nastręcza problemów nawet osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z procesem przygotowania kawy. Ekspres pozwala przygotować za jednym razem niewielką ilość kawy ze świeżo zmielonych ziaren. To rozwiązanie kierujemy przede wszystkim do tych, którzy chcą się cieszyć doskonałą, świeżą kawą, a jednocześnie nie potrzebują interesować się szczegółami przygotowania kawy oraz obsługi i konserwacji ekspresu do kawy.

Ekspresy przelewowe i kolbowe wymagać będą od Ciebie nieco więcej uwagi podczas procesu przygotowania kawy. Nie uda Ci się też przygotować w nich kaw mlecznych, kawę espresso natomiast jedynie w ekspresie kolbowym. W ekspresie kolbowym podobnie jak w automatycznym przygotujesz jedną bądź dwie kawy, w przelewowym natomiast nawet kilkanaście kaw jednocześnie. Dlatego ekspres przelewowy lepiej sprawdzi się tam, gdzie potrzebujesz dużych ilości kawy jednocześnie. Ekspres kolbowy będzie lepszy z kolei wtedy, gdy chcesz samodzielnie kontrolować proces przygotowania kawy.

Ekspresy do kawy automatyczne - funkcje

Automatyczne ekspresy do kawy

Automatyczny ekspres do kawy Stalgast jest wyposażony w dotykowy ekran, dzięki czemu sterowanie nim staje się prawdziwą przyjemnością. Urządzenie to daje Ci możliwość przygotowania nie tylko podstawowej, czarnej kawy. W tym przypadku Twoje możliwości są o wiele większe. W ekspresie automatycznym przygotujesz espresso, kawę, cappuccino, latte, gorące lub spienione mleko, a w razie takiej potrzeby również gorącą wodę. Wbudowany w urządzenie młynek posiada zaś możliwość regulacji grubości mielonej kawy.

Jeśli jednak nie chcesz korzystać z kawy w ziarnach, w tym ekspresie automatycznym istnieje możliwość skorzystania z kawy mielonej. Urządzenie to cechuje też łatwe utrzymanie modułu spieniającego w czystości, co jest niezwykle istotne przy wykorzystaniu mleka w procesie przygotowania kawy. Co więcej, dzięki temu ekspresowi możesz regulować, jaką dokładnie moc oraz temperaturę będzie miała przygotowana przez Ciebie kawa.

Ekspresy automatyczne - wysoka jakość

Automatyczny ekspres do kawy Hendi daje Ci możliwość ustawienia programów dla różnego rodzaju napojów kawowych. Co możesz nim przygotować? Będzie to espresso, lungo, cappuccino, latte, gorące spienione lub nie spienione mleko, a także gorąca woda. Urządzenie jest wyposażone w pojemnik na mleko. Zarówno cappuccino, jak i latte jesteś w stanie przygotować za pomocą zaledwie jednego przycisku. A wszystko to za pomocą intuicyjnego w obsłudze, cyfrowego panelu sterowania.

Podobnie jak w wielu innych automatycznych ekspresach do kawy, wbudowany młynek pozwoli Ci zmielić kawę w takim stopniu, jakiego właśnie potrzebujesz. W ekspresie możesz korzystać z kawy ziarnistej, którą umieścisz we wbudowanym w urządzenie pojemniku, bądź też z kawy już zmielonej, jeśli preferujesz taką kawę. Regulacja mocy kawy sprawia, że możesz dostosować moc napoju do potrzeby każdego z klientów z osobna. Dzięki wbudowanemu pojemnikowi na fusy o pojemności aż piętnastu porcji nie musisz ciągle zajmować się jego czyszczeniem. Co więcej, zautomatyzowany program myjący urządzenie dodatkowo ułatwi Twoją pracę.

Najwyższa jakość ekspresów automatycznych

Trudno nie zgodzić się faktem, że kawa cieszy się uznaniem na całym świecie. To pobudzająca, aromatyczna, pełna radości życia część kultury. Nivona ekspres do kawy automatyczny sprawia, że Twoi klienci będą mogli wypić taką właśnie idealną, luksusową kawę. Cafe Romatica sprawi, że zarówno espresso, jak i kawy mleczne poznasz na nowo. Możesz bowiem regulować temperaturę oraz moc kawy na wielu poziomach i indywidualnie ustalać, do jakiego stopnia chcesz zmielić ziarna kawy. O ile oczywiście nie skorzystasz z kawy mielonej - ponieważ ekspres ten ma również możliwość wyboru pomiędzy kawą mieloną a kawą w ziarnach.

Ten luksus będzie dotyczył nie tylko efektu finalnego, ale i całego procesu przygotowania kawy. Automatyczny ekspres do kawy wyposażono w wyjątkowo cichy młynek, dzięki czemu Ty i Twoi klienci nie będziecie już musieli słuchać irytujących, głośnych dźwięków. Tryb ECO z systemem czuwania zapewni Ci z kolei oszczędność pobieranej energii. Połączenie stali nierdzewnej i wykończeń z chromu sprawi zaś, że ekspres będzie się pięknie prezentował zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach. Wygodę użytkowania zapewnia automatyzacja wielu z procesów konserwacji urządzenia. Automatycznie przebiega proces płukania spieniacza do mleka oraz programy pielęgnacyjne do czyszczenia, usuwania kamienia i płukania - w tym przypadku wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Automatyczne ekspresy do kawy - czym się wyróżniają?

Wiele innych ekspresów do kawy posiada możliwość przygotowania jedynie podstawowej, czarnej kawy. W przypadku ekspresów automatycznych do kawy jest jednak inaczej. Poza standardową kawą masz zazwyczaj możliwość przygotować espresso, lungo, cappuccino, latte, gorące lub spienione mleko oraz gorącą wodę. To także wygoda, ponieważ automatyczny ekspres do kawy zazwyczaj wymaga niewiele pracy przy konserwacji i obsłudze.

Ekspresy automatyczne to jednak przede wszystkim wygodne, szybkie i intuicyjne użytkowanie oraz pyszna kawa ze świeżo zmielonych, aromatycznych ziaren. Przy innych ekspresach przygotowanie chociażby espresso wymagało pewnej znajomości procesu przygotowania kawy. Tu przebiega to jednak często za naciśnięciem jednego przycisku nawet w przypadku skomplikowanych w przygotowaniu kaw mlecznych.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 21 pozycji