Aktywne filtry

Cena

  • 205,00 zł - 4 254,00 zł

    -

Filtr producentów

Moc (kW)

Moc gazowa (kW)

Szerokość - W (mm)

Szerokość (mm)

Wysokość - H (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość - D (mm)

Głębokość (mm)

Wymiary (mm)

Waga (kg)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

GAZOWE

Taborety gazowe na gaz ziemny i propan butan

Gazowe taborety gastronomiczne, które możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym:

  • Taborety są łatwe w przenoszeniu, możesz więc dowolnie zmieniać miejsce ich instalacji
  • Wytrzymałe urządzenia gastronomiczne, wytrzymujące duże obciążenie ciężkimi naczyniami
  • Możliwość podłączenia taboretu do butli gazowej tam, gdzie nie masz dostępu do elektryczności
  • Gotują duże ilości potraw jednocześnie, sprawdzą się więc przy obsłudze dużej ilości klientów na raz

Taboret gazowy to jedno z urządzeń gastronomicznych do obróbki termicznej, które znajdują się w naszej ofercie. Te bardzo przydatne w kuchni urządzenia znajdziesz u nas zarówno w wersji jedno- jak i dwupalnikowej. W zależności od Twoich potrzeb wybierzesz urządzenie wyposażone w żeliwny lub emaliowany ruszt. Zabezpieczenie przeciw-wypływowe sprawi zaś, że będziesz miał pewność co do bezpieczeństwa oferowanych przez nas rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu.

Taboret gazowy i funkcje, które spełnia

Taboret gazowy tym różni się od elektrycznego, że zasilany jest gazem propan butan z butli gazowej lub też gazem ziemnym. Jeśli przygotowujesz duże ilości posiłków jednocześnie, są to urządzenia gastronomiczne, które doskonale spełnią Twoje wymagania. Są one specjalnie skonstruowane tak, by z łatwością wytrzymać obciążenie ciężkimi naczyniami. To, że są to urządzenia o niewielkiej wysokości sprawia, że kucharzom łatwo zdjąć z nich ciężkie kotły.

Klienci zazwyczaj wybierają taborety o jednym lub dwóch palnikach i takie właśnie urządzenia znajdziesz w naszej ofercie. Nawet w przypadku używania urządzenia w plenerze mamy pewność, że w razie zgaśnięcia płomienia pod naczyniem taboret cały czas pozostanie urządzeniem bezpiecznym. Zabezpieczenie przeciw-wypływowe sprawi, że dopływ gazu zostanie odcięty i nie będzie się gromadził wokół urządzenia. Urządzenia te świetnie spełniają swoje funkcje w barach, restauracjach i innego rodzaju obiektach, które świadczą usługi gastronomiczne.

Taborety gazowe i ich zalety

Dzięki swojej niskiej podstawie te wykonane zazwyczaj z żeliwa urządzenia są wyjątkowo stabilne. Podgrzewają potrawy równomiernie, a co za tym idzie smażą i gotują znacznie szybciej od kuchni gastronomicznych. To, że pozwalają przygotować dużo posiłków jednocześnie a zarazem można zasilać je gazem z butli sprawia, że są one nie do zastąpienia na obozach dla młodzieży, imprezach plenerowych czy chociażby zorganizowanych piknikach. Są to zatem doskonałe urządzenia wszędzie tam, gdzie potrzeba jednocześnie wyżywić dużą ilość gości.

Taborety łatwo jest przetransportować, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na dalsze odległości. Ich niewielkie rozmiary pozwalają przewozić je nawet w samochodach, w których nie zmieściłyby się pełno-gabarytowe kuchnie gastronomiczne. Urządzenia gazowe pozwalają szybko reagować na potrzebę zmiany temperatury pod naczyniem. Ma to szczególnie znaczenie w przypadku taboretów - ciężko bowiem byłoby szybko zdjąć naczynie z taboretu, jeśli byłoby to jedyną możliwością zmniejszenia temperatury pod garnkiem. 

Producenci taboretów gazowych

Nasza oferta składa się wyłącznie z taboretów gazowych, pochodzących od renomowanych producentów sprzętu gastronomicznego. Stąd pewność, że możemy zaoferować Ci urządzenia najwyższej jakości. Wiemy, że nasze taborety będą niezawodnie służyć Ci przez wiele lat. Nawet wtedy, jeśli będziesz korzystał z nich wyjątkowo często. Taborety gazowe Stalgast spełniają wszystkie wymogi, jakie mógłbyś mieć w stosunku do profesjonalnego urządzenia tego typu. Wykonane ze stali nierdzewnej, z dwu-koronowym palnikiem 9kW i zestawami dysz G20 w zestawie, stanowią świetny przykład doskonałego urządzenia z tej kategorii.

Taborety gazowe dwupalnikowe doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jednocześnie potrzebujesz przygotowywać dwie różne potrawy. W takim przypadku świetnie wypełniają tę funkcję taborety gazowe Kromet. Posiadają one palniki z zabezpieczeniem przeciw-wypływowym i palnik pilotujący, a ich moc całkowita to 2x 9 kW. Dodatkowo dzięki energooszczędnym palnikom cechuje je płomień oszczędnościowy, charakteryzujący się 25% maksymalnego zużycia gazu.

Jak wybrać właściwy taboret gazowy?

Ważnym czynnikiem, który powinien zadecydować o Twoim wyborze, jest rozmiar Twojego przyszłego taboretu. Może on posiadać wysokość zaledwie kilkunastu, ale może również być wysoki na kilkadziesiąt centymetrów. Nie mniej ważna jest też moc cieplna urządzenia, która może wynosić od 7 do 18 kW.

Czy można w nim pracować w zamkniętych pomieszczeniach? W części taboretów można pracować we wnętrzach, nie jest to jednak reguła. Dobrze, byś wiedział, czy jest Ci potrzebna ta funkcja. Jeśli tak, obsługa naszego sklepu pomoże Ci wybrać taboret, który będzie najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 147108

Taboret gazowy Profi Line Hendi 147108

Cena podstawowa 2 152,50 zł Cena 1 872,68 zł
Netto 1 522,50 zł bez VAT
  • -13%
  • -13%
Pokazano 1-12 z 30 pozycji