- -28%
Profesjonalna zmywarka z funkcją wyparzania do mycia szkła, sztućców i małych naczyń. Kompaktowa konstrukcja, szybkie cykle pracy oraz wbudowane dozowniki zapewniają sprawną pracę w gastronomii.
Sterowanie elektromechaniczne, ergonomiczna obsługa oraz niskie zużycie wody pozwalają na efektywną i powtarzalną pracę każdego dnia.
| Moc zainstalowana | 4.4 kW |
| Moc elektryczna | 2.77 kW |
| Moc grzałki bojlera | 2.6 kW |
| Moc grzałki komory | 1.6 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Długość cyklu | 120 / 180 sek |
| Zużycie wody | 2,4 l/cykl |
| Wydajność | 30/h; 24/h |
| Kosz | 350 × 350 mm |
| Maks. wysokość wsadu | 250 mm |
| Szerokość | 415 mm |
| Głębokość | 530 mm |
| Wysokość | 680 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Sterowanie | elektromechaniczne |
| Liczba ramion | 3 |
| Wyposażenie | kosz uniwersalny, pojemnik na sztućce |
| Dozowniki | płyn myjący + nabłyszczacz |
| Funkcja wyparzania | tak |
| Przewód zasilający | brak |
Zastosowanie: Bary, restauracje, kawiarnie – szybkie mycie szkła, porcelany, kufli i sztućców przy zachowaniu wysokiej higieny.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.