- -29%
Zmywarko-wyparzarka do szkła Stalgast została zaprojektowana do szybkiego i powtarzalnego mycia szkła, sztućców i małych talerzy w gastronomii.
Kompaktowa konstrukcja, krótkie cykle pracy i niskie zużycie wody wspierają efektywną organizację pracy na zapleczu.
| Moc zainstalowana | 4.4 kW |
| Moc elektryczna | 2.77 kW |
| Moc grzałki bojlera | 2.6 kW |
| Moc grzałki komory | 1.6 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Długość cyklu pracy | 120/180 sek |
| Szerokość | 465 mm |
| Głębokość | 565 mm |
| Wysokość | 720 mm |
Wybierz rozwiązanie dostosowane do intensywnej pracy barowej i gastronomicznej.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.