Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Lista produktów marki

Laguiole

Francuskie noże Laguiole to produkty, które początkowo służyły wyłącznie pasterzom. Ich praktyczność jednak szybko sprawiła, że przedostały się one do szerszego użytku, stając się dzisiaj nieodzownym elementem wyposażenia wielu restauracji. W asortymencie naszego sklepu internetowego GastroNet24.pl odnajdziesz je w kilku różnych formach. Każda z nich będzie równie użyteczna, co gustownie wykończona.

Laguiole - noże do steków i nie tylko

Poszukujesz profesjonalnych sztućców ukierunkowanych na konkretne dania? W swoim lokalu serwujesz soczyste steki bądź przeróżne deski serów? W takim razie dobrze trafiłeś! Na GastoNet24.pl znajdziesz noże Laguiole, które z pewnością przydadzą się w Twojej gastronomii.

Proponujemy m.in. klasyczny nóż Laguiole o delikatnie zaokrąglonym ostrzu i prostej rączce, w całości wykonany ze stali nierdzewnej, którego użytkowanie będzie stanowiło czystą przyjemność. Spotkasz się tu także z modelami ukierunkowanymi np. na krojenie steków, których ostrze posiada specjalne ząbkowanie oraz zaostrzoną końcówkę, a drewniana rączka występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Każde ostrze jest odpowiednio naostrzone, więc nie musisz się martwić o to, czy poradzi sobie z pokrojeniem danego przysmaku. 

Oferujemy także szeroką gamę noży Laguiole do serów. Znajdziesz tu trójkątny nóż do parmezanu, podłużny, prostokątny tasak czy cienki model z charakterystycznie rozdwojoną końcówką. Każdy z nich znacznie ułatwi krojenie tych wyrobów, pozwalając na zachowanie ich nieskazitelnego wyglądu, niezbędnego do zaserwowania posiłku gościom lokalu.

Nóż Laguiole: doskonała jakość za niewygórowaną cenę

Wyposażenie lokalu może być kosztowne, lecz nie warto oszczędzać na przedmiotach, z których będziemy systematycznie korzystać. Każdy nóż pasterski Laguiole dostępny w naszym sklepie cechuje się niezwykłą jakością, w związku z czym będzie wartościowym zakupem na długi czas. Jest to możliwe, ponieważ produkty Laguiole z naszej oferty wykonane zostały ze stali nierdzewnej, dzięki czemu możesz mieć pewność, że sięgasz po produkt o wysokiej jakości. 

Zapraszamy do zakupów!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz