Wyposażenie gastronomii Gastronet24.pl

Projektowanie

Stworzymy lub dostosujemy projekt, by jak najlepiej wykorzystać przewidzianą przez Państwa przestrzeń.

Wdrożenie

Dopasujemy wyposażenie oraz rozwiązania klimatyzacyjne, łącząc rozsądne ceny z rzeczywistymi potrzebami sprzętowymi, by jak najlepiej rozplanować przewidziany budżet.

Serwis

Dopilnujemy właściwego funkcjonowania urządzeń w trakcie ich stałego użytkowania. Zaproponujemy usprawnienia oraz zareagujemy w nagłych sytuacjach.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z wybranym działem

Dział sprzedaży +48 691 600 642
Dział sprzedaży sklep@gastronet24.pl
Dział projektów +48 885 552 429
Dział projektów projekty@gastronet24.pl
Dział serwisu +48 885 130 004
Dział serwisu serwis@gastronet24.pl
Dział marketingu +48 516 180 381
Dział marketingu marketing@gastronet24.pl

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.

Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.

Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.

Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.

powered by

Niezależnie od tego czy masz dopiero w planach otwarcie restauracji, prowadzisz własny lokal, zarządzasz siecią czy po prostu interesuje Cię sprzęt gastronomiczny, trafiłeś w idealne miejsce! Jesteśmy w stanie zaoferować Ci profesjonalne urządzenia, dzięki którym możesz skompletować wyposażenie kuchni. Wszystkie sprzęty pochodzą od renomowanych producentów, więc masz pewność, że staną się inwestycją na długie lata, która zwróci się w postaci bezproblemowego użytkowania. Wysoka jakość, solidne wykonanie oraz wytrzymałość dają gwarancję pełnego zadowolenia.

Wyposażenie gastronomiczne, które znajdziesz w ofercie to nowe urządzenia, posiadające wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty i gwarancję producenta. Zamawiając produkty w naszym sklepie masz pewność, że trafią do Ciebie w idealnym stanie i będziesz mógł natychmiast przystąpić do ich użytkowania. Oferujemy sprzęt do gastronomii zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów w konkurencyjnych cenach. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale znamy potrzeby klientów i w razie potrzeby, chętnie służymy radą.

Wyposażenie baru, restauracji, lokalu - stwórz obiekt swoich marzeń

W naszej ofercie znajdują się urządzenia gastronomiczne przeznaczone do obróbki termicznej, mechanicznej, związane z chłodnictwem, zmywaniem, transportem, magazynowaniem, uzdatnianiem wody, pakowaniem, higieną i chemią. Oprócz tego, proponujemy szeroki wybór mebli nierdzewnych, naczyń, akcesoriów kuchennych, elementów zastawy stołowej, przyborów niezbędnych w pizzerii, barze i bufecie, a także części zamiennych oraz wag. Tak bogaty asortyment sprawia, że z naszej oferty mogą skorzystać zarówno niewielkie kawiarnie, ogromne restauracje, magazyny oraz zakłady przetwórcze.

Działając jako sklep gastronomiczny, nie tylko sprzedajemy wyposażenie. Nasze usługi mają charakter kompleksowy, dlatego zajmujemy się również projektowaniem i aranżacją wnętrz związanych z gastronomią. W naszej wieloletniej karierze zrealizowaliśmy wiele projektów na terenie całego kraju. Doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna jest w stanie podjąć się każdego wyzwania, niezależnie od tego czy jest ono związane z budową wnętrza od zera, czy też jego modernizacją. Nasi specjaliści zajmują się montażem oraz naprawą urządzeń, a także przeprowadzaniem szkoleń dotyczących obsługi poszczególnych sprzętów. Dzięki temu, klienci mogą liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Dodatkowo, oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Sprzęt i urządzenia gastronomiczne w sklepie internetowym Gastronet24.pl

Doskonale wiemy jak ogromnym wyzwaniem jest prowadzenie lokalu gastronomicznego. Jednocześnie każdy właściciel dąży do poprawy jakości obsługi oraz nieustannego rozwoju biznesu. Profesjonalne wyposażenie kuchni w restauracji pozwoli Ci nie tylko usprawnić procesy związane z przygotowywaniem posiłków, ale również skrócić czas gotowania, a nawet poprawić jakość serwowanego jedzenia. Dzięki temu, możesz liczyć na wzrost zadowolenia klientów oraz zwiększenie renomy lokalu. Wszystko to ma szansę przełożyć się na większe zyski i możliwość dalszych inwestycji.

Maszyny gastronomiczne oraz wszystkie inne akcesoria i urządzenia dostępne w naszej ofercie są wysyłane błyskawicznie, tak abyś mógł jak najszybciej skompletować potrzebny sprzęt. Jednocześnie przywiązujemy ogromną wagę do jakości obsługi i bezpieczeństwa wysyłek, dlatego też współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Masz zatem pewność, że zamówione produkty dotrą do Ciebie w takim samym stanie, w jakim wyruszyły z naszego magazynu. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o innowacyjne i zaawansowane technologicznie wyposażenie kuchni gastronomicznej, tak abyś mógł zrealizować w 100% swoje plany związane ze sposobem prowadzenia lokalu.

Nasz sklep online wyróżnia się łatwą i intuicyjną nawigacją, dzięki czemu bez problemu znajdziesz wszystkie potrzebne produkty. Asortyment podzieliliśmy na kategorie, tak aby zakupy stały się jeszcze bardziej przyjemne. Zapraszamy do skorzystania z oferty i kontaktu.