Scape szklany miska owalna 20cm

Scape szklany miska owalna 20cm

Dostępność: 1 tydzień

Producent

: Steelite

Kod produktu

: 6512G376
Loading...
66,67 zł
54,20 zł bez VAT
Steelite Scape

Dane techniczne:

szerokość: 20cm

minimalne zamówienie i wielokrotność: 6szt

 

Unikalne cechy:

- Steelite to największy producent porcelany hotelowej na świecie
- produkcja Wielka Brytania.
- materiał : szkło
- oryginalna faktura

O producencie:

Steelite International to największy producent porcelany hotelowej na świecie, wytwarzający pół miliona sztuk tygodniowo. Wszystkie linie marki Steelite produkowane są w Wielkiej Brytanii.
W produkcji stosowane są dwa rodzaje glinki China Clay (linie Distinction) oraz Ball Clay (linie Performance) oraz Alumina (tlenek glinu) w ilości największej wśród konkurencji. To właśnie zastosowanie dużej zawartości Aluminy, która znajduje się na 9 miejscu w skali twardości Mohsa gwarantuje niespotykaną wytrzymałość.
Warta uwagi jest również zerowa porowatość otrzymywana dzięki podwójnemu wypalaniu (1350 i 1050oC). Podwójne wypalanie wody z produktu zwiększa twardość i brak zaplamień. Większość producent w stosuje dla oszczędności tylko jedno wypalanie.
Produkty Steelite są idealnie szkliwione przez roboty,wszystkie zdobienia są wykonywane ręcznie pod szkliwieniem. W procesie szkliwienia talerze umieszczane są na podstawach i podtrzymywane od spodu na trzech małych podkładach, dzięki temu cała powierzchnia jest szkliwiona. Nie ma mowy o porowatej stopce. Nasze zaangażowanie w doskonałą jakość dało rezultat w postaci produktu, którego nie ma potrzeby tak często wymieniać. Jest to niezwykle zyskowne dla twojej kuchni dla twojej kieszeni, a także dobre dla środowiska.

Opis
Porcelana Steelite

Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.

Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.

Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.

Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.

Weź leasing teraz
powered by
Dział sprzedaży +48 691 600 642
Dział sprzedaży sklep@gastronet24.pl
Dział serwisu +48 885 130 004
Dział serwisu serwis@gastronet24.pl